Duyurular - İlanlar

Sayın Üyeler bu bölümden sizlere duyurmak istediğimiz duyurularımızı ilanlarımızı bilgilendirmelerimizi takip edebilirsiniz.
Dernek Yönetim Kururlu
Hüseyin Yıldırım (Başkan)ekinmavi
Tel : 0537 513 53 32
E.Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genel Kurul Çağrısı

SAYIN ÜYELERİMİZ DERNEĞİMİZİN 6. OLAĞAN GENEL KURURLU 16-10-2011 PAZAR GÜNÜ SAAT 12.00 DE İLK YERLEŞİM MAH.164 SK.GİMSA KARŞISI CHP TEMSİLCİLİK BİNASINDA YAPILACAKTIR.ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 23-10-2011 TARİHİNDE AYNI ADRESTE GÜNDEM MADDELERİ VE DİLEK TEMENNİLER GÖRÜŞÜLMEK ÜZERE TOPLANIP GEREKLİ KARARLAR ALINARAK YENİ YÖNETİM BELİRLENECEKTİR. SAYGI İLE DUYURULUR DERNEK YÖNETİM KURULU

E-Şifre Uygulaması

Sayın Köylülerimiz

Haberi olmayanlara iki önemli duyuru 1.E.Şifre uygulaması başlamış nüfus Cüzdanınızla en yakın Büyük postanelerden birine gidip 1.tl karşılığında şifreyi alıyor bilgisayarda ,devletle ilgili tüm bilgilerine ulaşıp haberdar oluyorsunuz. ilgilenenlere

Dernek Yönetim Kurulu

Vefat Eden Köylülerimiz

Sayın Üyelerimiz

Eski ve yakında vefat etmiş yakınlarınızın kimlikleri doğum ölüm tarihleri öz geçmişleri gibi bilgileri gönderirseniz açmış olduğumuz sayfada yayımlarız .yayımda ismi geçenlerin yakınlarıda yazılamayan tarihleri telefon veya posta ile ulaştırırsanız düzeltmeyi gerçekleştiririz.

Saygılar Başkan Hüseyin Yıldırım

Foto Galeri Şifreleme

Sayın Üyeler

Foto Galeriyi kolay gezebilmeniz için istek üzerine şifreleme sistemi kaldırıldı . Başka önerilerinizde olursa yazınız. selamlar.

создать сайт